W ostatnią sobotę wybraliśmy się na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, gdzie odbywały się Targi Mother & Baby.

Organizatorzy targów ogłaszali, że będzie ponad 80 wystawców, w tym: Bobowózki, Canpol, La Millou, Lego Duplo, Maxi-Cosi i mnóstwo innych, mniej lub bardziej znanych marek, godnych uwagi przyszłych i obecnych rodziców.

targi-mother-baby-marki

Na terenie targów znajdowały się 3 namioty (w jednym odbywały się warsztaty, a w pozostałych dwóch swoje stoiska mieli producenci i wystawcy oferujący najróżniejsze gadżety i miejsca stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach). Dodatkowo, np. LaMillou miało swoje całkowicie odrębne stoisko, które wyglądało na prawdę ślicznie, całość była z  pomalowanego na biało drewna, a nazwa firmy została wykonana z kwiatów.

targi-mother-baby-LaMillou-stoisko

targi-mother-baby-LaMillou-bambus

targi-mother-baby-LaMillou-kocyk

My większość rzeczy, które będą potrzebne na początku mamy już wybranych, a część nawet kupionych, dlatego też wybraliśmy się na te targi bardziej z ciekawości, ale jak najbardziej polecam je wszystkich przyszłym i obecnym młodym rodzicom. Większość wystawców oferuje 10-15% rabaty od normalnych (internetowych) cen, no i jeszcze odchodzi nam koszt wysyłki, a dochodzi możliwość obejrzenia rzeczy na żywo. Dodatkowo, z każdym wystawcom jest możliwość rozmowy i dowiedzenia się z czego dokładnie wykonane są produkty i co będzie przydatne dla naszego małego człowieka.

dear-eco-właścicielka

Jednocześnie, na targach odbywały się warsztaty dotyczące montowania fotelików samochodowych, co jest bardzo ważne, zanim młodzi rodzice nauczą się jak dobrze to zrobić, bo przecież nie wystarczy zakupienie takiego fotelika, istotne jest jego prawidłowe zamontowanie.

peticado-literki

peticado-literki-targi

Nas bardzo zainteresowały drewniane i szyte literki oraz nowa marka Dear Eco, która oferuje eleganckie ubranka dla najmłodszych wykonane z wysokiej jakości bawełny organicznej.

dear-eco-logo

dear-eco-targi

Poza stoiskami z najróżniejszymi gadżetami, na targach można było zakupić dania prosto z grilla, więc nikt nie chodził tam nerwowy z głodu.

Targi Mother & Baby odbywają się również we Wrocławiu i Gdańsku.

targi-mother-baby-pieluszka-muślinowa

targi-mother-baby-warsztaty

targi-mother-baby-pieluszki

targi-mother-baby-ręcznik

A Wy byłyście już na targach Mother & Baby, a może dopiero się wybieracie?