Jutro grudzień, ale wszyscy żyją zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia już od jakiegoś czasu.

W centrach handlowych Święta zaczęły się jak tylko pochowano znicze po Wszystkich świętych, czyli 2 listopada. Co prawda ze sklepowych głośników nie lecą jeszcze kolędy ani piosenki świąteczne, ale gdzie się nie spojrzy wszędzie widać najróżniejsze gadżety świąteczne ozdabiające witryny sklepowe, wszystko dookoła krzyczy: „Kup mnie na prezent”, a sieciowe kawiarnie oferują już przepyszne świąteczne kawy, które uwielbiam, więc jak tylko uda mi się z Hanią wybrać na shopping, to potrafię wypić nawet dwie, oczywiście bezkofeinowe.

DSC_0737 DSC_0731 DSC_0730

Również na większości blogów atmosfera świąteczna zagościła już na całego. U nas na blogu czas świąteczny rozpoczyna ten post z mini sesją zdjęciową Hanuszki. Niestety Hanka nie zawsze chce współpracować, chyba szybko ją nudzi bycie modelką, ale jakoś dajemy radę i udaje się zrobić kilka zdjęć. Tym razem moja mała modeleczka wystąpiła w jednej ze swoich świątecznych kreacji. Po prostu jak widzę takie słodkie świąteczne ubranka to nie mogę się opanować i muszę je kupić, więc Hania ma już kilka takich zestawów. Napewno większość mam ma ten sam problem – idą kupić coś dla siebie, a wracają z mnóstwem rzeczy dla swoich pociech.

DSC_0722 DSC_0719

Ja w moją pierwszą Wigilię miałam tylko 11 dni i byłabym prezentem leżącym w koszu pod choinką. Hanuszkę też położymy pod choinką i cała rodzina będzie mogła się wpatrywać w najcudowniejszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Pomimo tego, że Hania nic nie będzie pamiętała, bez wątpienia dzięki niej nasze Święta będą w tym roku wyjątkowe. Nie ważne gdzie i z kim spędzimy te Święta, najważniejsze, że nasza trójka będzie razem. Tak naprawdę każdy dzień z Hanią jest dla nas wspaniały, bo widok uśmiechniętego maluszka i wpatrzonych w nas oczu własnego dziecka to niesamowite uczucie.

DSC_0714 DSC_0696
DSC_0705

DSC_0655 DSC_0693 DSC_0688 DSC_0686 DSC_0682

DSC_0697 DSC_0704

Ja już nie mogę się doczekać zbliżających się Świąt, a jak Wy wspominacie pierwsze Święta Waszych pociech?